Studio Volition opracowuje kolejną część serii Saints Row

Jest spora szansa, że następne Saints Row ogramy dopiero na PS5 oraz kolejnym Xboksie.

@ 14.08.2019, 13:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W swoim najnowszym raporcie finansowym firma THQ Nordic ujawniła pewną dość istotną grę. Otóż okazało się, że studio Volition opracowuje kolejną część cyklu Saints Row. Nie będzie to na szczęście żaden spin-off pokroju Agents of Mayhem, ale pełnoprawna odsłona.

W tym momencie na temat przedsięwzięcia niestety nie wiemy nic. Więcej detali, w tym platformy docelowe oraz data premiery, ujawnionych zostanie w przyszłości. Jest spora szansa, że otrzymamy bezpośrednią kontynuację, a może to być równie dobrze coś całkiem nowego.

Saints Row może oczywiście zmierzać na platformy następnej generacji, a to oznaczałoby debiut pod koniec przyszłego lub na początku następnego roku. Czekamy na więcej konkretów, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:37, 14.08.2019
A już myślałem, że pojawiły się jakieś konkrety Dumny Kolejną części zapowiedzieli chyba rok temu czy dwa lata temu. Była mowa wtedy o tym, że kolejna część odejdzie od zwariowanego klimatu na rzecz bardziej przyziemnego i gangsterskiego jak z pierwszych części.
0 kudosKattowitz   @   15:02, 14.08.2019
Cytat: MicMus123456789
Była mowa wtedy o tym, że kolejna część odejdzie od zwariowanego klimatu na rzecz bardziej przyziemnego i gangsterskiego jak z pierwszych części.
Naprawdę? Oooooooch Smutny Szkoda, brakuje mi gier z tak walniętym klimatem. W Agents nie grałam, jakoś mnie nie ciągnie, ale nowy tytuł z ciekawości obadam, a nóż czymś mnie kupią.