Borderlands 3 na PC nie oferuje pre-loadu

Winny w tym przypadku jest sklep Epic Games Store.

@ 14.08.2019, 11:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Sklep Epic Games nadal nie posiada funkcji, do których przywykli m.in. użytkownicy Steam. Mimo to wiele tegorocznych hitów najpierw zadebiutuje w Epic Games Store, a dopiero później na platformie należącej do Valve. Jedną z najważniejszych różnic pomiędzy oboma sklepami jest to, że pierwszy nie oferuje pre-loadu.

Pre-load to pobieranie gry jeszcze przed jej oficjalną premierą. Dzięki temu w momencie debiutu można od razu rozpocząć zabawę i nie czekać na to, aż zaciągnięte zostanie kilkadziesiąt GB danych. Epic Games Store tego rozwiązania nie posiada i na premierę Borderlands 3 - jednego z jesiennych hitów - nie będzie posiadał - potwierdził to szef Epic Games, Tim Sweeney.

Sweeney zapytany został o pre-load na łamach Twittera przez jednego z użytkowników sklepu Epic Games Store. Odpowiedź była niestety negatywna, a w notce czytamy: "Przepraszamy. Nie będziemy mieć wsparcia dla pre-loadingu w okolicy premiery Borderlands".

Powyższe oznacza, że osoby z wolniejszym internetem nie będą w stanie zagrać na premierę i będą musiały czekać. Jedynym rozwiązaniem zdaje się być nabycie Borderlands 3 w wersji konsolowej, czyli dla PlayStation 4 albo Xboksa One.

Premiera Borderlands 3 zaplanowana została na dzień 13 września bieżącego roku.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   14:26, 14.08.2019
Trochę słabe. Do tej pory już spokojnie mogli by zaimplementować tę funkcję do launchera.