Switch otrzyma kolorowy kontroler inspirowany Spyro

"Słitaśny" pad do Nintendo Switch z fioletowym smokiem.

@ 10.08.2019, 21:58
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Switch otrzyma kolorowy kontroler inspirowany Spyro

Firma PowerA, zajmująca się produkcją peryferii dla graczy, pokazała światu dość oryginalny kontroler z wizerunkiem smoka Spyro. Urządzenie będzie przeznaczone dla Nintendo Switch.

Kontroler zadebiutuje w sprzedaży 31 sierpnia, a więc na kilka dni przed wydaniem Spyro Reignited Trilogy na Switcha (3 września). Urządzenie jest objęte oficjalną licencją Nintendo i może pochwalić się głównie przyjemnym dla oka designem. Choć wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.

Sprzęt łączy się przez Bluetooth i zasilany jest bateriami AA. Niestety urządzenie nie posiada wsparcia dla technologii HD Rumble (wibracje), ani też nie posiada NFC (przydatnego przy skanowaniu Amiibos). Jak więc widać, pod względem funkcjonalności jest to raczej podstawowy sprzęt.

Póki co nie wiadomo, czy sprzęt trafi do sprzedaży w Europie. Na ten moment można go kupić jedynie w amerykańskim Amazonie za 50 dolarów (niecałe 195 zł). Akcesoria PowerA są jednak dostępne w Europie, więc być może i na Starym Kontynencie nabędziemy pada ze Spyro.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:52, 11.08.2019
Faktycznie design przyjemny dla oka, aż chciałoby się samemu mieć takiego.