Gears 5 ze statusem gold - gra ukończona

Premiera za miesiąc - 9 września.

@ 09.08.2019, 20:34
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Studio The Coalition poinformowało o zakończeniu prac nad Gears 5. Nic nie przeszkodzi już zaplanowanej na 9 września premierze - gra powędrowała do tłoczni.

Tytuł zadebiutuje na PC z Windows 10 (także na Steam) oraz Xboksach One. Studio podkreśla, że zakończyło pracę nad największymi Gearsami w historii. Twórcy obiecują rozgrywkę 4K przy 60 fps na Xbox One X czy cross-play we wszystkich trybach na każdej z platform. Ponadto są pewni, że gra osiągnie olbrzymi sukces, a serwery będą wypełnione po brzegi graczami - m.in. ze względu na obecność Gears 5 w Xbox Game Pass.

Warto zaznaczyć, że posiadacze Xbox Game Pass w wersji Ultimate, a także nabywcy Gears 5 Ultimate Edition, zagrają w grę nieco szybciej, bo już od 6 września.

Pozostaje wyczekiwać premiery, a jeśli planujecie grać na PC - zerknijcie na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?