Twórcy Code Vein prezentują Evę Roux

Eva Roux to jeden z towarzyszów głównego bohatera gry Code Vein.

@ 09.08.2019, 13:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórcy Code Vein prezentują Evę Roux

Code Vein to nadchodząca gra z gatunku action RPG, będąca jednocześnie reprezentantem nurtu soulslike. Aby podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą przedsięwzięcia, deweloperzy opublikowali w sieci kolejny materiał filmowy.

Wideo widoczne poniżej ukazuje jednego z towarzyszów głównego bohatera. To postać kontrolowana przez sztuczną inteligencję, mająca pomagać protagoniście w eliminowaniu napotkanych przeciwników. Dziś możemy poznać powabną i niebezpieczną Evę Roux.

Premiera Code Vein zaplanowana została na dzień 27 września bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Całkiem niedawno mieliśmy okazję ograć nowy projekt Bandai Namco, a wrażenia z obcowania z nim spisaliśmy w specjalnym artykule.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:53, 10.08.2019
Widać, że ciekawych postaci w Code Vein nie zabraknie.