Final Fantasy VII Remake będzie grywalne na targach Gamescom 2019

Final Fantasy VII Remake to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Tytuł będzie grywalny na targach w Niemczech.

@ 09.08.2019, 10:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Fanów Final Fantasy, którzy wezmą udział w nadchodzących targach Gamescom jeszcze w tym miesiącu, czeka nie lada gratka. Producent gry, studio Square Enix ogłosił, że Final Fantasy VII Remake będzie grywalne na tej imprezie.

Ujawniono niedawno na Twitterze, że w remake FFVII będzie można zagrać na Gamescom 2019. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z tytułem na stoisku Square Enix. Producent potwierdził, że w sumie będzie miał aż 72 stacje, które będą wyposażone w grywalną wersję przedsięwzięcia.

Prawdopodobnie jedynym problemem związanym z grą w Final Fantasy VII Remake na Gamescom jest to, że gracze będą musieli walczyć z tysiącami innych, aby położyć łapska na tej produkcji przy wydzielonych stacjach. Na Gamescom przybywają setki tysięcy osób rocznie.

Chyba nie musimy przypominać, że Final Fantasy VII Remake będzie jedną z najgorętszych gier na tegorocznej imprezie. Zagranie w nie będzie zatem dużym wyzwaniem.

Final Fantasy VII Remake zostanie wydany na PlayStation 4 w dniu 3 marca 2020 roku, a Gamescom 2019 odbędzie się w ciągu zaledwie kilku tygodni, w dniach 20-24 sierpnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?