Borderlands 3 - FL4K na nowym zwiastunie gry Gearbox Software

Borderlands 3 zbliża się do swojej wielkiej premiery, tytuł właśnie otrzymał kolejny trailer promocyjny.

@ 09.08.2019, 10:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Gearbox opublikowało trailer, w którym informuje graczy o postaci zwanej FL4K. W ciągu ostatnich dwóch tygodni otrzymaliśmy serię materiałów wideo - zwiastunów, z których każdy koncentrował się na konkretnym łowcy przygód. FL4K jest ostatnim, który otrzymuje materiał promocyjny.

W zwiastunie FL4K, wraz z trzema bestiami, wkracza do obozu bandytów na polowanie. Do tych zwierząt należy pająk, skag i coś, co wydaje się być stworzeniem nowym w całej serii. Jedyną jego umiejętnością pokazaną w zwiastunie jest jakaś forma niewidzialności, głównie w celu zmiany pozycji po tym, jak bandyta próbuje go zaatakować.

Gearbox niedawno wydało listę imprez, podczas których Borderlands 3 będzie można ograć przed premierą, w tym PAX West. W związku z tym, że gra zyskała ostatnio złoty status, mamy nadzieję, że FL4K będzie dostępny do wypróbowania.

Premierę Borderlands 3 zaplanowano na dzień 13 września, a grać będziemy na Xboksie One, PlayStation 4 i PC. Wersja dla komputerów osobistych będzie sprzedawana wyłącznie w Epic Games Store. W listopadzie będzie ponadto premiera w Google Stadia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?