Greedfall - nowy gameplay pokazuje tworzenie postaci, walkę i eksplorację

Nie skłamię pisząc, że wygląda to bardzo przyzwoicie.

@ 07.08.2019, 15:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Spiders opublikowało nowy gameplay z gry Greedfall, w którym prezentowane są nam podstawy rozgrywki. Materiał za sprawą polskiego dystrybutora, firmy CDP, opatrzono w napisy.

Na wideo możemy zobaczyć podstawy rozgrywki - tworzenie postaci, wybór początkowych atrybutów. Dalej mamy prezentację systemu walki (z ciekawą opcją aktywnej pauzy), występujących w nim poczwar czy krótkie fragmenty eksploracji samego świata. W grze nie zabraknie ponadto magii czy opcji związanych z dyplomacją.

Premiera Greedfall już 10 września, na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Polscy gracze mogą spać spokojnie, bowiem tytuł zostanie zlokalizowany w formie kinowej (napisy).


Sprawdź także:

Greedfall

Premiera: 10 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Greedfall to gra akcji RPG inspirowana XVIII wiecznym barokiem. Za projekt odpowiada zaprawione w gatunku studio Spiders znane między innymi za sprawą Bound By Flame oraz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosprofesjonalista19   @   17:55, 07.08.2019
No teraz jeszcze bardziej się wkręciłem aczkolwiek trochę setting mi się nie podoba. Ale jak świat będzie Ciekawy i zadania wciągające to co mi tam ;)
0 kudosfrycek88   @   06:40, 08.08.2019
Cytat: profesjonalista19
No teraz jeszcze bardziej się wkręciłem aczkolwiek trochę setting mi się nie podoba. Ale jak świat będzie Ciekawy i zadania wciągające to co mi tam ;)


Naprawdę? Wolał byś kolejne uniwersum magii i miecza. Zobacz w ilu grach one się pojawiają, A klimat prochowych baśni pojawiał się jak dotąd tylko w książkach.
0 kudosshuwar   @   08:31, 08.08.2019
No też właśnie sobie pomyślałem... nie wiem, czy mi tematyka przypasuje, ale potem przyszło do głowy... może to właśnie dobrze, że to zupełnie inny klimat, który może być tym czymś?

Pięknie to wygląda, ma aktywną pauzę, ciekawy system rozwoju, możliwość walki na różne sposoby (broń palna, miecze, magia)... no i moje ulubione miecze dwuręczne!
0 kudosprofesjonalista19   @   17:20, 08.08.2019
Dlatego nie skreślam tej gry A wręcz przeciwnie - zastanawiam się nawet nad preorderem;)
Dodaj Odpowiedź