Control - wersja PC nie przeszła downgradu

Obawy graczy wzbudziły drugie, niższe, wymagania sprzętowe gry.

@ 07.08.2019, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Control - wersja PC nie przeszła downgradu

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się wymagania sprzętowe najnowszego projektu studia Remedy, czyli gry Control. Niedługo potem deweloperzy ujawnili zaktualizowane wymagania - odrobinę niższe od tych, które pierwotnie ujawniono. Wprowadziło to trochę zamieszania.

W związku z powyższym gracze zaczęli się zastanawiać czy komputerowa wersja Control nie została w jakiś sposób ograniczona przez konsole i czy twórcy nie postanowili zmniejszyć jakości oprawy wizualnej, aby lepiej pasowała do tej z pozostałych platform. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca.

Szef komunikacji studia Remedy, Thomas Puha, wskoczył na popularne forum ResetERA, aby wyjaśnić wszystko. Jeden z czytelników forum zapytał czy mieliśmy do czynienia z downgradem, na co Puha odpisał: "Nie, nie nastąpił downgrade", co powinno zamknąć sprawę raz na zawsze.

Co w takim razie się stało, że twórcy opublikowali nowe wymagania? Pierwsze podano błędnie? A może grę udało się lepiej zoptymalizować? Jakkolwiek by nie było, przekonamy się niebawem. Premiera Control zaplanowana została na 27 sierpnia bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?