Civilization VI to najszybciej sprzedająca się odsłona serii

Sprzedano już 5.5 mln kopii "szóstki".

@ 06.08.2019, 13:38
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Civilization VI to najszybciej sprzedająca się odsłona serii

Od premiery Civilization VI minęło już sporo czasu (październik 2016), a gra nie miała łatwego startu. Mimo tego, została właśnie najszybciej sprzedającą się odsłoną tego jakże popularnego cyklu.

Firma Take-Two Interactive właśnie ogłosiła, że Civilization VI sprzedało się już w ponad 5.5 mln kopii. Jest to zarazem najszybciej sprzedająca się odsłona cyklu. Żadna z wcześniejszych części nie uzyskała tak dobrego wyniku w identycznym czasie.

Oczywiście poprzednie odsłony, obecne na rynku od długiego czasu, zdołały wykręcić znacznie lepsze liczby, jeśli chodzi o  ogólną ilość sprzedanych kopii. "Szóstka" ma jednak szansę poprawić ten wynik, o ile oczywiście nie spadnie zainteresowanie ze strony graczy.

Do tej pory wydano dwa rozszerzenia do Civilization VI. Mowa o Rise and Fall oraz Gathering Storm. Spekuluje się, że studio Firaxis Games pracuje nad przynajmniej jeszcze jednym dużym dodatkiem i być może niedługo doczekamy się jego oficjalnej zapowiedzi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?