Call of Duty: Modern Warfare bez trybu battle royale

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare stawiają na staroszkolny multiplayer.

@ 06.08.2019, 12:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Poprzednia odsłona cyklu Call of Duty, Black Ops IV, stawiała na multiplayer, a konkretniej na tryb Battle Royale. Ze względu na to, że nie nie przyjął się on najlepiej, tegoroczna część powróci do korzeni, oferując graczom bardziej klasyczne doznania.

Projektant trybu rozgrywek wieloosobowych w studiu Infinity Ward, Joe Cecot, rozmawiał niedawno z redakcją portalu IGN na temat Call of Duty: Modern Warfare. Podczas konwersacji zapytany został o tryb battle rolaye. Przyznał on, że deweloperzy nie odrzucają całkowicie BR, ale obecnie skupiają się na starej szkole.

"Naprawdę skupiliśmy się na Modern Warfare (współczesnym konflikcie - dop.red.), autentyczności, mroku, realistycznych broniach, to całkiem odmienne doświadczenie. Chcemy powrócić do Modern Warfare i zachować czystość".

"W Infinity Ward mamy wielu fanów battle royale. Ekscytują nas duże liczby graczy i rzeczy tego pokroju, ale obecnie skupiamy się na rdzeniu multiplayera".

"Przycisnęliśmy naszych inżynierów sieciowych, aby umożliwili nam obsługę wielu graczy. Z technicznej strony, zrobiliśmy mnóstwo, aby multiplayer działał lepiej i abyśmy mogli bezustannie podnosić liczbę graczy".

Premiera Call of Duty: Modern Warfare zaplanowana została na dzień 25 października bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One, a przed debiutem mamy zobaczyć prezentację zarówno trybu dla jednego, jak i wielu graczy. Czekamy na nią z niecierpliwością.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   08:31, 07.08.2019
I to jest dobra wiadomość, mają u mnie plusa. Nie wszędzie trzeba pakować tryb Battle Royale.