Nowy model Nintendo Switch z wydłużonym czasem pracy baterii

Nintendo przygotowało nowy model konsoli Switch. Brak tu jednak rewolucji.

@ 05.08.2019, 12:46
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
switch

Nowy model Nintendo Switch z wydłużonym czasem pracy baterii

Nowa wersja konsoli Nintendo Switch pojawiła się w sprzedaży w jedynie w dwóch regionach, a mianowicie w Chinach oraz w Australii. Jak się okazuje, urządzenie nie różni się praktycznie niczym od wersji premierowej, oprócz wydłużonego czasu pracy baterii w trybie przenośnym.

Kanał VideoGamesChronicle przeprowadził test działania konsoli z wykorzystaniem gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Rezultaty wypadają zdecydowanie na plus, gdyż model premierowy Switcha pozwalał na około 3,5 godziny zabawy w trybie przenośnym, natomiast wersja z lepszą baterią zdołała wytrzymać 5 godzin i 36 minut.

Dla osób korzystających z konsoli choćby w podróży będzie to zapewne przydatna funkcjonalność. Warto jednak pamiętać, że przed kilkoma dniami zapowiedziano także inną wersję konsoli, a mianowicie Nintendo Switch Lite, która jest już dostępna w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

Odchudzony Switch będzie bardziej poręczny i również zaoferuje wytrzymalszą baterię – jednak nie aż tak solidną, jak opisywana wcześniej wersja. Modelu Lite nie podłączymy jednak do telewizora i nie odłączymy od niego "joy-con'ów". Będzie to w pełni kieszonkowa platforma.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?