Cenega dystrybutorem gier Konami w Polsce

Pierwszym projektem będzie Pro Evolution Soccer 2020.

@ 05.08.2019, 14:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Firma Cenega S.A. informuje, że do jej planu wydawniczego trafią gry wydawane przez Konami Digital Entertainment B.V. Pierwszym tytułem, który Cenega rozpowszechni w Polsce i na Węgrzech będzie eFootball PES 2020. Tytuł jest już dostępny w przedsprzedaży, a nabędziecie go w pudełkach w angielskiej wersji językowej od 10 września.

eFootball PES 2020 to, jak twierdzi deweloper, całkiem nowa jakość. Z tytuły przedsięwzięcia wynika, że wydawca chce mocniej postawić na potyczki sieciowe, co pozwolić ma na większe odejście od konkurencyjnego cyklu FIFA. Podstawą zabawy będzie nowy tryb zwany Matchday.

Dzięki Matchday będziemy w stanie wybrać stronę, a następnie zebrać się w większym gronie na cotygodniowych wydarzeniach i rywalizować w największych meczach piłki nożnej. Rezultatem ma być zwycięstwo naszej ulubionej drużyny.

Wraz z eFootball PES 2020 firma Konami podpisała też długoterminową umowę o współpracy z zespołami Juventusu, Bayernu i Manchesteru United. Dzięki temu deweloperzy otrzymali dostęp do gwiazd i legend każdego z klubów, co natomiast oznacza odtworzenie ich z jak największa liczbą szczegółów.

Jak wspomniałem, eFootball PES 2020 dostępne będzie w pudełkach w angielskiej wersji językowej na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Premierę zaplanowano na dzień 10 września bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   17:49, 05.08.2019
Cytat: bigboy177
Z tytuły przedsięwzięcia wynika, że wydawca chce mocniej postawić na potyczki sieciowe, co pozwolić ma na większe odejście od konkurencyjnego cyklu FIFA.


Że co? Szczęśliwy Przecież PES i tryb sieciowy to prawie się ze sobą kłóci. Tam żeby znaleźć przeciwnika można sobie wyjść zrobić kawę, pójść pobiegać, wrócić, wykąpać się i może... może ewentualnie po tym wszystkim ktoś się znajdzie.

Być może na konsolę to inna gra. Nie wiem, bo kiedyś tak było, ale ponoć już jest to samo i na konsolach i na PC. Po kolejnym demie na PC wiem, że ta gra to znów jakiś dramat. Moje zdanie się nie zmienia na temat PESa... PES6 był ostatnim dobrym PESem. Reszta to jakiś paździerz.

Może i da się przy tym pograć jakąś karierę w singlu i spędzić przy tym nawet z 30h... Jednak pod względem ilości spędzonego czasu z grą to PES nawet nie ma startu do Ultimate Team. Konami po prostu nie ma czym utrzymać gracza na dłuższą metę.
0 kudosfrycek88   @   21:10, 05.08.2019
To oni robią jakieś jeszcze gry po za PES'em Wszystkie fajne gry które mieli robić zarzucili.Nowe Silent hill, Bloody roar 5 i wiele innych. Smutek ogarnia człowieka jak się patrzy na to co się dzieje z tym studiem. Smutny