Data premiery i trailer No Man's Sky: Beyond

No Man's Sky wcale nie umarło i przepadło w czeluściach branży. Wręcz przeciwnie - galaktyczny, kolorowy projekt jest wciąż rozwijany.

@ 03.08.2019, 10:06
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Udostępniono właśnie nowy trailer ogromnej aktualizacji do sandboksowej gry akcji No Man's Sky o podtytule Beyond - ujawniając jednocześnie datę premiery łatki, którą zaplanowano na 14 sierpnia tego roku!

No Man's Sky: Beyond to paczka trzech mniejszych aktualizacji, które miały ukazać się osobno, jednak producenci stwierdzili, iż lepszym krokiem będzie zmieszczenie ich w jednym pakiecie.

Łatka Beyond w końcu wprowadzi do gry tryb wirtualnej rzeczywistości, o który wielu fanów pytało od dłuższego czasu. "Wszystko, co możliwe w No Man's Sky, NEXT lub jakiejkolwiek innej aktualizacji, będzie wkrótce gotowe i czeka na wciągające i wzbogacone wrażenia VR", napisano w notce na oficjalnym blogu gry.

Ponadto Beyond zaimplementuje duże zmiany do modułu sieciowego. Wśród zmian wymienia się m.in. zwiększenie interakcyjności między użytkownikami: "Rozszerzone doświadczenie online przyniesie radykalnie nowe wrażenia społecznościowe i wieloosobowe, które umożliwią graczom w całym wszechświecie spotkanie i wspólną zabawę".


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?