Mortal Kombat 11 - NetherRealm pokazuje postać Night Wolfa

Night Wolf pojawi się w najnowszej aktualizacji bijatyki NetherRealm Studios czyli Mortal Kombat 11.

@ 01.08.2019, 20:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

W sieci opublikowano najnowszy trailer aktualizacji zmierzającej do bijatyki NetherRealm Studios. Do gry, a raczej mordobicia na wszelkie możliwe sposoby i wszędzie, dołączy niebawem Night Wolf.

Jak Indianin radzi sobie w walce możemy zobaczyć w materiale poniżej. Trailer pokazuje soczysty i brutalny gameplay znany z serii NetherRealm. Mortal Kombat 11 ma system sukcesywnych rozszerzeń, dzięki którym do rozgrywki dołączani są kolejni zawodnicy.

Postać Nightwolfa zginęła w Mortal Kombat z 2011 roku i w kolejnej części pojawiła się tylko jej nieumarła wersja, jako jeden z przeciwników w trakcie kampanii fabularnej. Wielu fanów czekało, by szaman z gier z tej serii pojawił się ponownie na ringach. Trochę cierpliwości i Wilk jest ponownie dostępny. Jak możemy zobaczyć na poniższym filmiku, warto było na niego poczekać.

Mortal Kombat 11 jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch.


Sprawdź także:

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?