Deweloperzy Code Vein pokazują proces powstawania postaci

Code Vein nawiązuje do stylistyki manga i anime.

@ 01.08.2019, 10:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Deweloperzy Code Vein pokazują proces powstawania postaci

Firma Bandai Namco opublikowała w sieci kolejny dziennik dewelopera dotyczący Code Vein. Tym razem twórcy skupiają się na procesie powstawania postaci, jakie będziemy mogli zobaczyć w grze.

Code Vein to przedstawiciel gatunku soulslike, którego oprawa wizualna jest bardzo charakterystyczna. Projektanci zdecydowali się bowiem połączyć mroczną stylistykę lokacji z nieco lżejszymi i mocno przerysowanymi postaciami w stylu manga/anime.

Z dostępnego poniżej filmu dowiadujemy się, że w pewnym momencie Code Vein miało mieć bardziej fotorealistyczną grafikę, zarówno w przypadku teł, jak i postaci. Finalnie jednak postanowiono to zmienić, aby nieco mocniej odstawać z tłumu.

Premierę Code Vein zaplanowano na dzień 27 września bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?