Prezentacja Zane'a z Borderlands 3

Deweloperzy ujawniają kolejnego Vault Huntera z Borderlands 3 - Zane'a.

@ 31.07.2019, 12:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Prezentacja Zane'a z Borderlands 3

Premiera Borderlands 3 zaplanowana została na wrzesień. Jeśli na projekt czekacie, koniecznie spójrzcie na poniższy zwiastun - właśnie udostępnili go deweloperzy, a skupia się on na jednej z postaci niezależnych, niejakim Zanem.

Zane posiada trzy odmienne umiejętności dedykowane akcji: Barrier, Digi-Clone oraz SNTNL. Pierwsza, jak nie trudno się domyślić, tworzy swoistą barierę pochłaniającą potencjalne obrażenia. Druga to klon, który potrafi nawet ostrzeliwać oponentów. Kiedy zachodzi taka potrzeba, jesteśmy nawet w stanie zamienić się z nim miejscami. Na koniec jest jeszcze SNTNL, czyli dron wyposażony w karabiny maszynowe.

Zane to jeden z Vault Hunterów (przeszukiwaczy skarbców). Do tej pory z tej elitarnej grupy ujawniono Amarę, Moze'a oraz FL4K. Każdy posiada odmienne wyposażenie oraz umiejętności, co oczywiście wpływa na to, jak radzą sobie oni na polu bitwy i jak bardzo są przydatni w danej sytuacji.

Borderlands 3 zadebiutuje na rynku w dniu 13 września bieżącego roku. Dostępne będzie ono na PC, PS4 oraz Xboksie One. Więcej informacji, jak tylko będą się pojawiać.


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?