Kolejny gameplay z Code Vein

Koniecznie zapoznajcie się z nowym gameplayem promującym dzieło Bandai Namco.

@ 30.07.2019, 23:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein to RPG akcji, będące jednocześnie przedstawicielem gatunku soulslike, mające zadebiutować za niespełna dwa miesiące. Jeśli przedsięwzięcie obserwujecie, koniecznie zapoznajcie się z najnowszym materiałem filmowym je promującym.

W sieci pojawił się nowy gameplay ukazujący Code Vein. Film pochodzi z konferencji Animation-Comic-Game Hong Kong i mimo że jest po chińsku, zawiera spory fragment wcześniej niepokazywanych ujęć. Pamiętajcie tylko, aby podczas seansu przewinąć do 16 minuty i 15 sekundy, wtedy bowiem rozpoczyna się rozgrywka.

Premierę Code Vein zaplanowano na dzień 27 września bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Niedawno mieliśmy okazję po raz kolejny projekt przetestować, a na naszych łamach wkrótce pojawią się wrażenia z tego wydarzenia.


Sprawdź także:

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?