Control na zwiastunie fabularnym wypada świetnie

Remedy Entertainment prezentuje zwiastun fabularny swojej najnowszej marki.

@ 29.07.2019, 19:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo dotyczący kampanii fabularnej gry Control od Remedy Entertainment.

Najnowsza opowieść twórców między innymi Quantum Break to po raz kolejny szeroko zakrojone science-fiction. Tym jednak razem prezentuje się bardzo porządnie, jest bardzo tajemnicze i mroczne. Jak deweloperzy podkreślają, ta gra to dla nich niejako nowe otwarcie, nowa technologia, nowe platformy i nowy styl rozgrywki.

Już sama główna bohaterka intryguje, jej historia będzie złożona, a w opowieść wprowadza nas właśnie niniejszy zwiastun fabularny. Tytuł będzie koncentrował się głównie na opowiadaniu głębokiej i intrygującej historii w świetnie wymodelowanym pod względem grafiki świecie. 

Projekt Remedy będzie dostępny na trzech wiodących platformach, to jest pecetach, PlayStation 4 oraz Xbox One.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?