RAGE 2 - nowa aktualizacja dodaje tryb New Game +

RAGE 2 otrzymało nową łatkę, a w niej m.in. tryb New Game + oraz szereg zmian w rozgrywce.

@ 26.07.2019, 10:35
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

RAGE 2 to najnowsza premiera od id Software oraz Avalanche Studios, która zadebiutowała w połowie maja tego roku. Tytuł przyjął się naprawdę solidnie, patrząc przez pryzmat niezbyt przychylnych ocen poprzedniczki. Względem niej zmienił się też charakter samej gry - świat nabrał wyrazistości oraz kolorów, a także nieco większej nutki szaleństwa. Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, do gry trafił najnowszy patch!

Do RAGE 2 trafiła właśnie nowa aktualizacja, która oferuje całkiem sporo zmian i korzystnych "ficzerów"! Najważniejszym z nich wydaje się zaimplementowanie nowych trybów gry - New Game + oraz Ironman Mode. Pierwszy wariant zabawy znany jest doskonale wszystkim graczom, ponieważ występuje w niemal każdej grze. W jego ramach możemy ponownie przejść kampanię, tylko że np. z jeszcze bardziej podniesionym poziomem trudności lub innym modyfikatorem. Drugi stanowi wariację klasycznego deathmatchu, w którym zaraz po śmierci odradzamy się z powrotem.

Oprócz tego łatka pozwoli od teraz na usunięcie informacji dotyczących zadawanych obrażeń i zabójstw wyświetlanych przy celowniku, a także m.in. dodaje możliwość ustawienia zasięgu martwej strefy kamery, umożliwia włączenie latarki w ciemnych pomieszczeniach i zapobiega pauzowaniu gry przez powiadomienia pop-up. Spis wszystkich zmian znajdziecie w notce zamieszczonej w wątku gry na Steamie.

Jeśli nadal zastanawiacie się nad kupnem RAGE 2, niech w podjęciu decyzji pomoże Wam nasza recenzja (spoiler: gra jest naprawdę niezła!), a także dokładna specyfikacja minimalnych oraz rekomendowanych wymagań sprzętowych - jeśli platformą docelową ma być PC.


Sprawdź także:

RAGE 2

Premiera: 14 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

RAGE 2 to kolejna gra studia id Software, twórców między innymi serii Doom oraz Quake. Projekt przenosi gracza do post apokaliptycznego świata, w którym ciągle walczy o p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?