THQ Nordic na gamescomie zapowie nową grę

Firma THQ Nordic na gamescomie 2019 pojawi się z zapowiedzią nowej gry. Mówi się o nowej części serii Red Faction.

@ 25.07.2019, 15:56
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

THQ Nordic na gamescomie zapowie nową grę

Firma THQ Nordic przywiezie na nadchodzące targi gamescom w Kolonii całkiem solidnych reprezentantów - wydawca pokaże takie dzieła jak Darksiders Genesis, Desperados III, Biomutant czy też remake Destroy All Humans!. Oprócz nich zostanie zapowiedziana też zupełnie nowa gra!

Wszystkie opisane i te zaprezentowane na krótkim zwiastunie (firma postawiła też na kilka mniejszych, niezależnych dzieł) targowej wystawy pozycje THQ Nordic pojawią się na hali w grywalnej formie. Oprócz jednej pozycji oznaczonej tajemniczym znakiem zapytania - to nowe dzieło wydawane pod sztandarem THQ, a o którym dowiemy się pierwszego dnia targów, w poniedziałek 19 sierpnia o godzinie 20 naszego czasu.

Wielce prawdopodobna jest kolejna odsłona serii Red Faction - pogłoski na temat następczyni Guerilli (ta otrzymała w zeszłym roku remaster na konsole obecnej generacji) krążą od maja. Niemniej jednak wcale nie musi to być ewentualne Red Faction Evolution - THQ Nordic ma całkiem bogate portfolio.

Gamescom 2019 nie będzie miał konferencyjnej części jak E3, a jedynie stream z dnia 0 - 19 sierpnia. Same targi odbędą się w dniach 20-24 sierpnia w Kolonii, w Niemczech.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   16:07, 25.07.2019
Zapewne nowa gra Piranha Bytes.
0 kudosfrycek88   @   20:07, 27.07.2019
Jak mają robić nowe Red Faction to ja bym chciał by wrócili do korzeni serii.
0 kudosTheCerbis   @   22:00, 27.07.2019
Red Faction w formie pierwszych dwóch odsłon byłoby, według mnie, dobrym posunięciem.