Control od twórców Alana Wake'a ze statusem gold

Gra oczekuje swojej sierpniowej premiery.

@ 24.07.2019, 22:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Remedy z dumą poinformowało o ukończeniu prac nad Control, bardzo ciekawie zapowiadającą się produkcją bazującą na wcześniejszych doświadczeniach fińskiej ekipy.

W Control gracz wciela się w postać Jesse Faden - kobietę, która w poszukiwaniu odpowiedzi dotyczącej własnej przeszłości ląduje w budynku tajnej organizacji. Okazuje się, że chwilę po inwazji sił z innego wymiaru, dyrektor szklanego biurowca z Nowego Jorku sam ginie na miejscu. Bohaterka przejmuje dowodzenie w celu opanowania sytuacji.

Control pozwala nam obserwować akcję z perspektywy trzeciej osoby. Broń w rękach protagonistki stanowi jeden z kompozytów mechaniki, oferując różne tryby działania. Oprócz standardowego strzelania, giwera posiada również funkcje kinetyczne czyli możliwość przenoszenia elementów otoczenia, a nawet samych przeciwników.

"Stało się. Nowe IP, nowa technologia, nowa struktura gry, nowy kierunek i trzy docelowe platformy. Całość stworzona w trzy lata. Co za osiągnięcie najlepszego zespołu deweloperskiego na świecie!" - podsumowuje Mikael Kasurinen, główny reżyser gry.

Premiera Control za nieco ponad miesiąc - 27 sierpnia na PC, PS4 i XOne.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   22:18, 24.07.2019
Gra jeszcze nie wyszła a oni już spiracili.