Dave Bautista zrobił wszystko, aby móc zagrać w filmie Gears of War - nie udało się

Batista, dokładniej Dave Bautista, aktor zdobywający popularność oraz były zawodnik wrestlingu mógł zagrać w Gears of War.

@ 24.07.2019, 20:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one

Dave Bautista zrobił wszystko, aby móc zagrać w filmie Gears of War - nie udało się

Podczas gdy Gears 5 jest już za rogiem, mówi się również o filmie opartym na serii Gears of War, który jest obecnie w trakcie produkcji. Projekt jest wciąż w początkowej fazie i pod koniec ubiegłego roku do pracy nad nim został przydzielony nowy scenarzysta. Obecnie nikt jeszcze nie ujawnił nikogo w głównych rolach, ale jak się okazuje, Dave Bautista starał się o rolę Marcusa Phoenixa.

W nowym wpisie na Twitterze były zapaśnik, a aktualnie aktor, Dave Bautista powiedział, że próbował dostać się do obsady nadchodzącego filmu Gears of War. Niestety dla Bautisty nic z tego nie wynikło.

Być może jednym z powodów, dla których Bautista nie jest obsadzony w filmie, jest to, że rola, jaką wielu uważa za idealną, nie będzie nawet obecna w filmie. Jak wcześniej informował IGN, planowany obecnie film jest alternatywną rzeczywistością w porównaniu z grami. Z tego powodu może zamiast tego film skupi się na zupełnie nowej postaci i innej historii w porównaniu z tym, co widzieliśmy już w grach wideo.

Jeżeli mowa już o samym aktorze, to naprawdę uważamy, że byłby idealnie dopasowany do tego filmu, jak i roli samego Marcusa. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie, przypasuje bardziej niż The Rock w Doomie?


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?