Wolfenstein: Youngblood na zwiastunie premierowym

Wolfenstein: Youngblood na zwiastunie premierowym, w którym dwie siostry roznoszą nazioli.

@ 24.07.2019, 20:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Wolfenstein: Youngblood na zwiastunie premierowym

W sieci opublikowano najnowszy, premierowy trailer gry Wolfenstein: Youngblood na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Zwiastun tradycyjnie przepełniony akcją i ciekawymi ujęciami kamery. Typowy materiał wideo przedstawiający to, czego możemy się spodziewać po nowym wcieleniu popularnego Wolfensteina.

Akcja Wolfenstein: Youngblood rozgrywa się w latach 80. Trafiamy do okupowanego  przez nazistów Paryża. Głównymi bohaterkami są córki bliźniaczki Blazkowicza - Jessica oraz Sophie, które wspomagają lokalny ruch oporu w walce z Trzecią Rzeszą. Największą nowością będzie system kooperacji pomiędzy dziewczynami, co wpłynie pozytywnie na rozgrywkę - będzie bardziej rozbudowana i pokombinujemy jeszcze mocniej.

Premiera gry już niedługo, bo 26 lipca 2019 na wspomnianych powyżej konsolach stacjonarnych i komputerach PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?