Studio WB Montreal pracuje nad grą w uniwersum DC Comics

Nie wiemy niestety czym dokładnie zajmuje się ekipa, bo tego nie ujawniono.

@ 24.07.2019, 09:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Studio WB Montreal pracuje nad grą w uniwersum DC Comics

Co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki dotyczące tego, nad czym pracuje studio Rocksteady oraz Warner Bros. Montreal. Obie ekipy swego czasu pracowały przy serii Batman Arkham, a zatem gracze z niecierpliwością wyczekują ich kolejnych projektów. Z nowych doniesień wynika, że studio w Montrealu dłubie przy tytule w świecie DC Comics.

Choć szczegółów nadal brak, projektant gry z WB Montreal, Osama Dorias, wrzucił na Twitter całkiem intrygującą notkę. Wiele z niej nie wynika, albowiem większość informacji jest ocenzurowanych, ale przetrwało uniwersum, w którym toczy się akcja projektu. Chodzi o DC.

Biorąc pod uwagę, że ostatnie przedsięwzięcie WB Montreal to wydane w 2013 roku Arkham Origins, ekipa już dość długo dłubie przy czymś całkiem nowym.Czy chodzi o kolejną część Batman Arkham? A może coś całkiem nowego? Tego niestety nie jesteśmy w stanie określić.

Jako że szansa na premierę w bieżącym albo przyszłym roku jest znikoma, trzeba rozważyć debiut produkcji na konsolach następnej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   17:09, 24.07.2019
Coś innego z DC? W zasadzie to liczę jedynie na Flasha Szczęśliwy. Superman jest niby główną postacią tego uniwersum, ale jakoś nigdy za nim nie przepadałem... Arrow? Też brzmi ciekawie. Batman od Rocksteady jest świetny więc co by to nie było,myślę, że może być tylko lepsze.