The Division 2 - nowy dodatek już na serwerach, Ubisoft prezentuje zawartość

Póki co świeża zawartość dostępna jest dla posiadaczy Season Pass.

@ 24.07.2019, 09:54
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

The Division 2 to klasyczny przykład gry-usługi, a co za tym idzie - po zakupie produkcji możemy liczyć na długie jej wsparcie ze strony producenta. Właśnie udostępniono nową zawartość.

Ubisoft opublikowało dodatek o dość skomplikowanej nazwie: Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje. Rozszerzenie jest już dostępne na serwerach, choć póki co mogą je sprawdzić jedynie posiadacze Przepustki Sieciowej. Jeśli jej nie macie, to nic straconego - dostęp do wspomnianej zawartości otrzymacie po prostu z tygodniowym poślizgiem (wtorek, 30 lipca).

Czego spodziewać się po nowej aktualizacji? Przede wszystkim dwóch nowych misji, podwyższonego poziomu trudności Najazdu, usprawnieniach w balansie broni i oczywiście nowych modeli pukawek. Więcej szczegółów znajdziecie w poprzednim newsie, a poniżej obiecany zwiastun.


Sprawdź także:

Tom Clancy's The Division 2

Premiera: 15 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's The Division 2 to kontynuacja wieloosobowej strzelanki kooperacyjnej z 2015 roku. Za produkcję odpowiada blisko 1000 osób z takich studiów jak Ubisoft Annecy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?