Pierwsze kilkanaście minut z The Surge 2

Zobaczcie kolejny gameplay z ciekawie wyglądającego The Surge 2.

@ 23.07.2019, 10:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Surge 2 to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier z gatunku soulslike. Projekt powstaje za sprawą studia Deck13, a jego premiera zaplanowana została na wrzesień, co znaczy, że zagramy już niebawem. Póki co rzućcie jednak okiem na nowy materiał filmowy.

W sieci pojawił się 16-minutowy gameplay, ukazujący pierwsze kilkanaście minut The Surge 2. Jako że mamy do czynienia ze wstępem do gry, nie musicie obawiać się o ewentualne spoilery, wszak takowych tutaj nie ma. Jest natomiast fragment jednej z lokacji, przeciwnicy oraz sporo walki.

Ze względu na zbliżającą się premierę niebawem będziecie mogli przeczytać na naszych łamach wrażenia z pierwszego kontaktu z The Surge 2. Wydawca projektu podesłał nam wczesną wersję swojego przedsięwzięcia do sprawdzenia. Zajmuje się nią Adam.

Debiut The Surge 2 zaplanowano na dzień 24 września bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:03, 23.07.2019
Wrzesień w tym roku jest wyjątkowo mocny choć ja mam już swoich faworytów. Początek gry dość standardowy, obudzić się w atakowanym/zrujnowanym szpitalu Dumny