Wanderlust: Travel Stories - narracyjna przygodówka Polaków ukaże się 28 sierpnia

Wanderlust: Travel Stories to dzieło studia Different Tales, które założone zostało przez Artura Ganszyńca i Jacka Brzezińskiego - autorów Wiedźmina i Dying Lighta. Ogłosili, że ich narracyjna gra przygodowa ukaże się 28 sierpnia na Steamie.

@ 22.07.2019, 10:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Studio Different Tales ogłosiło, że wyda swoją debiutancką narracyjną grę przygodową 28 sierpnia tego roku. Dzieło zatytułowane Wanderlust: Travel Stories pozwoli graczom wcielić się w skórę podróżnika, a także spróbuje wywołać w graczy emocje ludzi, którzy stoją za międzykontynentalnymi wojażami.

Different Tales to ekipa z Polski. Dokładnie to studio założone zostało przez Artura Ganszyńca i Jacka Brzezińskiego - pierwszy z wymienionych panów pracował m.in. nad historią pierwszego Wiedźmina, Wiedźmina 2 czy Call of Juarez: Więzy Krwi. Drugi zaś kierował pracami nad edycją rozszerzoną pierwszego "Wieśka", a także Dying Light.

Wanderlust: Travel Stories jawi się jako eksploracyjna gra przygodowa. Eksploracyjna - na pewno. Wcielamy się bowiem w podróżnika, który mi się spakować, zaplanować budżet, dobrać garderobę, optymalne połączenie itd. Deweloperzy dają nam do zwiedzenia 21 państw, sześć kontynentów, cztery główne i pięć pobocznych historii. Każda decyzja jest swego rodzaju czynnikiem stresogennym i to, czy na końcu wakacji będziemy zrelaksowani, czy zaś staniemy się kłębkiem nerwów, zadecyduje o finalnym rezultacie. W każdym razie Wanderlust na pierwszym miejscu stawia narrację i to, że gracz przechodzi ją we własnym tempie!

Wanderlust: Travel Stories zadebiutuje 28 sierpnia tego roku wyłącznie na komputerach osobistych - tytuł możecie dodawać do swoich list życzeń na Steamie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?