Elden Ring nie pojawi się na gamescomie 2019

Firma Bandai Namco ogłosiła line-up gier, z którymi przyjedzie na gamescom 2019 - wśród nich nie ma zapowiedzianego na tegorocznych targach E3 Elden Ring od From Software i Georga R.R. Martina.

@ 22.07.2019, 09:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Elden Ring, czyli odważna kooperacja pisarza, autora Gry o Tron (a właściwie Pieśni Lodu i Ognia), Georga R.R. Martina oraz ludzi stojących za gatunkiem soulslike, studia From Software, nie pojawi się na tegorocznych targach gamescom. Wielu fanów chciałoby ujrzeć gameplay z nadchodzącego RPG-a akcji, lecz nie zapowiada się, by chwila ta miała nadejść szybko.

Elden Ring pojawiło się jako niemała niespodzianka w trakcie konferencji firmy Microsoft podczas tegorocznych targów E3. Na temat dzieła From Software, nad którego scenariuszem czuwa sam Martin, nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele - otrzymaliśmy wyłącznie krótki zwiastun CGI. Jednak z później opublikowanych informacji poznaliśmy zarys co do wyglądu nadchodzącej gry - producenci Elden Ring określili jako inspirowane poprzednimi tytułami studia (Bloodborne czy Dark Souls), jest ewolucją Soulsów, a także bliżej jej do marki Dark Souls niż wydanego w tym roku Sekiro: Shadow Die Twice.

Niemniej jednak nie powinniśmy nastawiać się na kolejną rewolucję w branży, a raczej na bardzo przyjemne rozszerzenie już zaprezentowanych patentów. Elden Ring mimo, iż na gamescom 2019 nie zaprezentuje się w świetle blasku jupiterów, to firma Bandai Namco - wydawca dzieła - zaprezentuje kilka innych, równie zacnych, produkcji. Ogłosili oni jakiś czas temu pełny line-up swoich tytułów, z którymi przyjadą do niemieckiej Kolonii. Wśród wymienionych pozycji znajdziemy Dragon Ball Z: Kakarot (również ogłoszone na E3 2019), Code Vein czy też RAD.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?