Call of Duty: Modern Warfare - gameplay z trybu Gunfight

Dynamiczne starcia 2 na 2 w akcji.

@ 19.07.2019, 09:58
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Infinity Ward pokazało w końcu oficjalny gameplay z Call of Duty: Modern Warfare. Możemy zerknąć na nowy tryb nazwany Gunfight, będący dynamicznymi starciami 2 vs. 2.

Rozgrywka przypomina nieco tę znaną z trybu "Skrzydłowy" z Counter-Strike: Global Offensive, choć w Call of Duty poruszamy się po bardziej otwartych mapach, a całość - jak na CoD-a przystało, okazuje się zdecydowanie bardziej dynamiczna. Zasady są proste - na przeciwko siebie stają dwie dwuosobowe drużyny i walczą o przetrwanie. Rozgrywamy określoną liczbę rund - wygrywa naturalnie ten zespół, który zgarnął więcej zwycięstw. Po każdej rundzie następuje zmiana broni - dostajemy losową pukawkę z dostępnego arsenału.

Jak to wygląda w akcji, zobaczycie poniżej. Materiał nagrano na PlayStation 4 Pro w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę. Premiera Call of Duty: Modern Warfare zaplanowana jest na 25 października - tytuł pojawi się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?