FIFA 20 - nowy zwiastun prezentuje usprawniony gameplay

Usprawniona gra w obronie, nowa fizyka piłki, ulepszone rzuty wolne i karne. EA Sports szykuje garść konkretniejszych nowości.

@ 18.07.2019, 18:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio EA Sports przyszykowało nowy zwiastun nadchodzącej gry FIFA 20. Wideo zawiera fragmenty gameplayu i wreszcie prezentuje nam konkretne usprawnienia, jakie wniesiono do rozgrywki.

Jak widać na poniższym nagraniu, możemy spodziewać się nowych opcji w grze obronnej. Usprawnione wślizgi, nowe animacje i bardziej precyzyjne odbieranie piłki, nagradzające dobre wyczucie czasu. 

Ponadto zmieniono rzuty wolne i karne - od teraz pojawi się specjalny celownik, który pomoże nam nakierować strzał w konkretny punkt bramki. Naturalnie oddanie perfekcyjnego strzału nie będzie proste - trzeba będzie odpowiednio ustawić zawodnika i dobrać siłę strzału.

Twórcy chwalą się też lepszą grą w ataku, szczególnie w starciach 1 na 1. Dryblując, mamy mieć większą kontrolę nad piłką. To nie koniec nowości - poprawiono również fizykę lotu łaciatej i strzały, szczególnie w sytuacjach sam na sam z bramkarzem.

Oprócz tego otrzymamy też prezentowany wcześniej tryb Volta, w ramach którego będziemy rozgrywać mecze w stylu znanym z Fifa Street.

Premiera FIFA 20 zaplanowana jest na 20 września.


Sprawdź także:

FIFA 20

Premiera: 27 września 2019
PS4, PC, XBOX ONE, SWITCH

FIFA 20 to najnowsza odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej sięgającej początków lat '90.Włodarze z Electronic Arts postanowili dokonać małej rewolucji i połączyli tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrecikOwsik   @   18:09, 18.07.2019
Szkoda, że nie pokazuje usprawnionego systemu mikropłatności i wszystkich rzeczy, które będzie można kupić żeby mieć takie same szanse jak inni ;)
0 kudosRonaldo_   @   21:53, 18.07.2019
Najlepsza Fifa to 99 i 2000. Uśmiech