Gears 5 - jutro startuje techniczny test, a dziś możemy pobrać grę

Wystarczy posiadać aktywną subskrypcję Xbox Game Pass, by już jutro (tj. 19 lipca) przetestować tryb sieciowy Gears 5 w ramach technicznych testów na PC i Xboksie One.

@ 18.07.2019, 17:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Gears 5 - jutro startuje techniczny test, a dziś możemy pobrać grę

Jeśli chcecie sprawdzić tryb multi Gears 5 przed premierą, to właśnie nadarza się ku temu doskonała okazja. Już jutro rozpoczną się testy techniczne trybu sieciowego, do udziału w których zaprasza Microsoft.

Testy rozpoczną się już jutro, 19 lipca, na komputerach osobistych i konsoli Xbox One - potrwają do 22 lipca. W ich ramach będziemy mogli sprawdzić tryby Escalation, Arcade oraz King Of The Kill (w wariantach na dwóch mapach), a także wziąć udział w samouczku. 

Już dziś możemy rozpocząć pobieranie wstępne - plik waży około 13GB. Ściągniecie go za pomocą aplikacji Xbox na Windows 10, ale trzeba posiadać też aktywną subskrypcję Xbox Game Pass dla Windows. W wersji na konsolę wystarczy udać się do sklepu i wyszukać odpowiednią pozycje w wyszukiwarce. Jeśli jeszcze nie korzystaliście, to pierwszy miesiąc kosztuje w promocji jedynie 4 zł - kupując Game Passa z myślą o XONE dostajemy równocześnie wersję na komputery!

Poniżej zajawka opisywanych testów dla Gears 5.


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?