Tom Clancy's The Division 2 najpopularniejszą grą 2019 roku?

Ubisoft jest przekonane, że Tom Clancy's The Division 2 jest jak dotąd najpopularniejszą grą roku 2019.

@ 18.07.2019, 17:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Tom Clancy's The Division 2 najpopularniejszą grą 2019 roku?

W raporcie o wynikach za pierwszy kwartał roku fiskalnego 2020 firma Ubisoft wykazała zaskakujący wynik dotyczący jednej z ich najnowszych superprodukcji.

Mowa tutaj o sukcesie The Division 2, które, jak mogliśmy się tego spodziewać, stało się największym ich hitem tego roku, ale Ubisoft nie ujawnił jeszcze dokładnych danych dotyczących sprzedaży swojej wielkiej gry wieloosobowej.

Choć z radością pochwalili się nowymi rekordami w popularności, to wydawca nigdy publicznie nie wypowiedział się na temat dokładnych liczb sprzedanych egzemplarzy The Division 2, poza tym, że sprzedaż nie spełniała oczekiwań na konsolach, ale była zgodna z oczekiwaniami na platformie PC.

W komunikacie prasowym obejmującym dzisiejsze zarobki za Q1 2020, Ubisoft nazwał niespodziewanie The Division 2 „największym hitem w branży od początku roku”. Raport dotyczy wszystkich egzemplarzy gry, które trafiły do dystrybucji. Zatem pomimo milczenia w kwestii liczb francuski producent jest przekonany, że i tak są one tak duże, że mogą aspirować do najpopularniejszej gry roku do tej pory.

A co Wy myślicie o tym tytule, bawicie się nieźle przy drugiej części ich wieloosobowego, taktycznego shootera?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?