Kingdom Come: Deliverance otrzymuje kolejny patch

Łatania błędów ciąg dalszy.

@ 18.07.2019, 14:24
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Kingdom Come: Deliverance otrzymuje kolejny patch

Studio Warhorse wciąż pracuje nad ulepszaniem Kingdom Come: Deliverance. Mimo że od premiery gry minął ponad rok (luty 2018), to tytuł wciąż boryka się z rozmaitymi błędami.

Dotyczą one głównie animacji, ale sporadycznie zdarzają się także błędy w misjach, ekwipunku czy interakcji z rozmaitymi obiektami. Niektóre z nich właśnie naprawiono.

Jak donosi Warhorse, nowa łatka eliminuje m.in. bug, który uniemożliwiał odpalanie cutscenek w niektórych misjach. Zreperowano także animacje podczas walki, a konkretniej glitch który powodował "animacyjne anomalie" w trakcie starć z przeciwnikami. Ponadto naprawiono rzadki bug uniemożliwiający szybką podróż, czy naprawiono problem związany z przekupywaniem strażnika podczas aresztowania - a konkretniej, koniecznością zapłacenia ogromnej łapówki.

Pomniejsze błędy wyeliminowano także w dodatkach Band of Bastards oraz A Woman's Lot. Tyczą się one głównie wybranych dialogów i cutscenek, ale też niektórych misji.

Patch waży niecałe 760 MB na PC.
 


Sprawdź także:
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Premiera: 13 lutego 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Kingdom Come: Deliverance to produkcja z gatunku cRPG, której akcja toczy się w średniowiecznej Europie i została osadzona w otwartym świecie. Za grę odpowiedzialne jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   17:26, 18.07.2019
Trzeba będzie kiedyś wyposażyć się w dodatki i przejść drugi raz. Mi najbardziej doskwierały doczytujące się tekstury i obiekty na oczach gracza, tak jakby gra miała problemy z zarządzaniem pamięcią. Fajnie by było gdyby druga część KCD dla odmiany w większości rozgrywała się w dużym mieście. Móc odwiedzić średniowieczną Pragę, to byłoby coś.
0 kudosshuwar   @   07:56, 19.07.2019
Trza było naprawić bug z wyparowaniem całego, zbieranego przez 30h ekwipunku Dumny Smutny
0 kudosMatas27   @   02:10, 02.11.2019
Witam mam pytanie zatrzymałem się na misji Oblężenie Tannenberg gdzie jedna z cutscenki nie chce się odpalić pojawia się ikonka wczytywania ale obraz cały czas czarny ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? Gram na XONE