Metal Gear Solid V: The Phantom Pain trafi do Xbox Game Pass

Jedna z najlepszych gier trzecioosobowych ostatnich lat i potężna skradanka trafi do usług Xbox Game Pass.

@ 17.07.2019, 21:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox one

Ostatnie dzieło Hideo Kojimy sprzed kilku lat ostatecznie trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Jeżeli jeszcze nie bawiliście się Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, to lepszej okazji już nie będzie.

MGS V trafi do usługi Xbox Game Pass jeszcze w tym tygodniu, to jest 18 lipca. Jeśli nie graliście wcześniej, nie będzie już chyba lepszej okazji ku temu, jak zrobienie tego właśnie teraz. Nadal uważam, że może to być najlepsza gra tej generacji, z czysto mechanicznego punktu widzenia. Tytuł jest również idealnym rozwiązaniem, jeżeli tylko czekasz na następny projekt Kojimy, czyli Death Stranding.

Podczas gdy Metal Gear Solid V jest prawdopodobnie najbardziej godną uwagi grą w grupie nowych tytułów w Xbox Game Pass, jest też wiele innych gier, które do niego trafią. Również w tym tygodniu na Xbox Game Pass na PC w dniu 17 lipca trafić ma Night Call, podczas gdy The Banner Saga 3 pojawi się na PC i konsoli 18.


Sprawdź także:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Premiera: 01 września 2015
PS3, XBOX 360, XBOX ONE, PS4, PC

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to piąta odsłona głównej serii gier spod znaku Metal Gear Solid. Za jej opracowanie odpowiada studio Kojima Productions, z ojcem seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?