Sony patentuje bezprzewodowe gogle VR, czyżby zajawka PlayStation VR 2?

Według najnowszych doniesień, PlayStation VR 2 będzie całkowicie bezprzewodowe. Inżynierowie zapewnią konstrukcję, która pozwoli na pięć godzin rozgrywki.

@ 19.07.2019, 09:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
sprzęt, ps4

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dotyczące przyszłości wirtualnej rzeczywistości w wykonaniu PlayStation. Przyszłość tego typu rozgrywki w wykonaniu Sony mieni się bezprzewodowo.

Najnowsze patenty zgłoszone przez giganta sprzętowego sugerują cenę na poziomie 249,99 USD dla rynku amerykańskiego. Sprzęt ma działać bezprzewodowo - bateria pozwoli na 5 godzin pracy. Ponadto śledzenie oczu i głowy jest reklamowane jako jeden z głównych patentów PlayStation VR 2, podobnie jak rozdzielczość 560 x 1440, częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz 220-stopniowe pole widzenia.

To nie jest pierwszy raz, kiedy słyszymy cokolwiek na temat PlayStation VR 2 lub przynajmniej ulepszonej jednostki na PlayStation 5. Sony na bieżąco zajmuje się tym tematem, ale wiemy, że firma połączyła siły z Immersion Corp., aby dostarczyć dotykowe możliwości dla nowych sterowników i technologii VR.

Wspomniane PlayStation 5 może pojawić się na rynku w roku 2020. Konsola będzie zawierać szereg kluczowych funkcji, takich jak kompatybilność wsteczna z grami PlayStation 4, dysk SSD, ray-tracing czy wsparcie dla rozdziałki 8K.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?