Nintendo Switch z większa baterią niebawem w sklepach

Ulepszona wersja podstawowego Switcha.

@ 17.07.2019, 15:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Podczas gdy gracze wyczekują Nintendo Switch Pro, Japońska korporacja ma inne plany - najpierw pokazano Nintendo Switch Lite, teraz z kolei zapowiedziano model z większą baterią.

Wkrótce do sprzedaży trafi nowa wersja podstawowego Nintendo Switch wyposażona w pojemniejsze ogniwo. Szczegółów technicznych brak, podano natomiast przewidywane czasy rozgrywki:

  • Nintendo Switch (model z pojemniejszą baterią): od 4,5 do 9 godzin, około 5,5 godziny w TLoZ: Breath of the Wild
  • Nintedo Switch: od 2,5 do 6,5 godziny, około 3 godziny w TLoZ: Breath of the Wild
  • Nintendo Switch Lite: od 3 do 7 godzin, około 4 godziny w TLoZ: Breath of the Wild

Jak więc widać, bateria powinna trzymać około 1.5h dłużej w najbardziej wymagających grach, i nawet 2.5h dłużej w mniej zużywających ogniwo produkcjach - względem pierwszego Pstryczka. Jest to na pewno niezły wynik, ale z drugiej strony jeśli to jedyne usprawnienie, to raczej ciężko znaleźć sensowny argument za przesiadką - prościej po prostu wziąć ze sobą powerbanka.

Nowy model oznaczony będzie numerem HAC-001(-01) i do sprzedaży trafi pod koniec sierpnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:34, 18.07.2019
Racja, powerbank jest tańszy i często bardziej pojemny niż nowa bateria w Switchu. Szkoda, że projektując konsolę nie brali pod uwagę tego typu ulepszeń. Teraz to prawie każdy sprzęt ma zabudowane baterie, a tak by się klapkę zdjęło włożyło nową większą baterię i wszyscy byliby zadowoleni Dumny