Nowy zwiastun Borderlands 3

Studio Gearbox opublikowało kolejny materiał filmowy, promujący grę Borderlands 3.

@ 17.07.2019, 08:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Gearbox Software zapowiadało na wczoraj specjalną prezentację związaną z Borderlands 3. Jak się okazało, chodziło o całkiem nowy i dość efektowny zwiastun, w którym deweloperzy podkreślają, jak istotną rolę w grze odgrywać będzie wspólna zabawa.

Zwiastun widnieje poniżej i choć nie przedstawia on praktycznie żadnych fragmentów rozgrywki, wykonano go wyśmienicie. Nie brakuje w nim dynamicznej akcji, wybuchów oraz mocno pokręconych scen, a całość opatrzono wpadającym w ucho kawałkiem oraz humorem.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, a jeśli chodzi o premierę Borderlands 3, zaplanowano ją na dzień 13 września bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na razie wydawca nie ma w planie wersji dedykowanych next-genom.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:39, 17.07.2019
Te ich trailery są świetne. Ciekawe czy dwa dwa zwierzaczki, które widać mniej więcej w 1.05 minucie są na potrzeby trailera czy będzie je można przyzywać. Takiej umiejętności w serii jeszcze nie było.