Geralt na Płotce - Netflix prezentuje kolejny kadr z serialu Wiedźmin

Wiedźmin w wykonaniu Netflixa zapowiada się całkiem porządnie, a szczególnie Superman w roli łowcy potworów.

@ 16.07.2019, 20:47
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, inne, ps4, xbox one

W sieci pojawił się kolejny kadr z oczekiwanego przez fanów serialu Wiedźmin od Netflixa. Kilka już widzieliśmy, ale tym razem Geralt w pełnej krasie i to na koniu. Bohater słynnego cyklu zasiadł na wiernej Płotce, a twórcy serialu strzelili mu garść fotek.

Growy Wiedźmin to trzy główne odsłony wyprodukowane przez firmę CD Projekt RED. Pierwsza ma średnią ocen na poziomie 81/100. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na poziomie 88/100, z kolei Wiedźmin 3: Dziki Gon na 93/100. Dane pochodzą z Metacritic.

U lewego boku wiernego kompana wiedźmina, tuż nad strzemieniem, możemy zobaczyć rękojeść miecza. Może to oznaczać, że jedno z ostrzy Białego Wilka znajduje się na plecach łowcy potworów, z kolei drugie jest przewożone przez wspomnianą Płotkę. Zatem Geralt jest wciąż tak samo groźny, jak w grach wideo z jego udziałem - przygotowany na ludzi i potwory.

Pierwszy sezon serialu, składający się z ośmiu odcinków, zadebiutuje najprawdopodobniej w grudniu tego roku.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, jakoby zwiastun produkcji zaprezentowany miał być podczas imprezy Comic-Con, która odbędzie się w dniach 18-22 lipca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   07:37, 17.07.2019
Póki co Płotka wygląda z tego wszystkiego najlepiej ;)
0 kudosshuwar   @   07:43, 17.07.2019
Nie przesadzaj. Jest spoko. A co do mieczy... tak sobie pomyślałem, bo się czepiamy, że nie ma dwóch na plecach: i co? Jeszcze powinien jak w grze wyciągać z kieszeni tuzin jabłek, kilka sztuk srebrnych talerzy, 20 butelek wina, 30 zebranych od pokonanych przeciwników mieczy? Tylko jakby to miała kamera uchwycić Puszcza oko Dumny
0 kudosKattowitz   @   08:08, 17.07.2019
Cytat: petrucci109
Póki co Płotka wygląda z tego wszystkiego najlepiej ;)
Też miałam pisać, że Płotka wygląda najlepiej xD

Cytat: shuwar
Jeszcze powinien jak w grze wyciągać z kieszeni tuzin jabłek, kilka sztuk srebrnych talerzy, 20 butelek wina, 30 zebranych od pokonanych przeciwników mieczy?
Pewnie tak też potrafi, tylko na zdjęciu nie widać ;)
0 kudoskobbold   @   08:18, 17.07.2019
Cytat: shuwar
eszcze powinien jak w grze wyciągać z kieszeni tuzin jabłek, kilka sztuk srebrnych talerzy, 20 butelek wina, 30 zebranych od pokonanych przeciwników mieczy?

Ludzie patrzą na serial przez pryzmat gry, mimo wszystko dotarła ona do szerszego grona odbiorców. I to może być jednak największą przeszkoda w odbiorze dla sporej grupy osób. Nie ma co z góry zakładać, że będzie źle bo wiedźmin nie biega z dwoma mieczami na plecach.
1 kudospetrucci109   @   10:14, 17.07.2019
Ja wiem, że Geralt nie biegał z 2 mieczami na plecach i nie nosił w kieszeni całej skrzyni z różnymi przedmiotami... Czytałem sagę jeszcze w czasach kiedy pierwszej części gry nie było nawet w planach (zresztą czytałem ja kilka razy). Po prostu ten aktor mi zupełnie do Geralta nie pasuje i tyle.
0 kudosshuwar   @   13:03, 17.07.2019
Ja tam mam obojętny stosunek to odczuć innych widzów, którzy będą patrzyć na serial poprzez pryzmat gry. Ja mam swoje wyobrażenie zbudowane również na podstawie książek (i polskiego serialu Uśmiech Uśmiech Uśmiech )
Dodaj Odpowiedź