Ubisoft publikuje film ukazujący Assassin's Creed: Odyssey - Los Atlantydy

Wideo skupia się na nowościach, jakie deweloperzy oddają nam w ramach Assassin's Creed: Odyssey - Los Atlantydy.

@ 16.07.2019, 11:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Ubisoft opublikowała materiał filmowy, ukazujący wszystkie najważniejsze elementy kolejnego dodatku do gry Assassin's Creed: Odyssey, zatytułowanego Los Atlantydy. Trzeci epizod tego rozszerzenia zadebiutuje jeszcze dzisiaj, a zatem bądźcie gotowi na kolejne przygody.

Film, o którym mowa widnieje poniżej. Deweloperzy pokazują nam dzięki niemu m.in. nowe rodzaje broni do odblokowania, nowe miejscówki do zwiedzenia, a także niedostępne do tej pory misje do wykonania. W sumie możliwości jest całkiem sporo, jeśli nadal nie macie dość świata Assassin's Creed: Odyssey.

Assassin's Creed: Odyssey - Los Atlantydy kończy się wraz z trzecim epizodem. Na razie nie wiadomo jakie plany Francuzi mają na przyszłość i czy nadal otrzymywać będziemy kolejne dodatki. Jest spora szansa, że od tegorocznej jesieni twórcy zajmą się czymś innym. Całkiem nowym projektem albo rozszerzeniami do mającego zadebiutować niebawem Watch Dogs: Legion.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?