Zobaczcie gameplay z rozszerzenia Monster Hunter World: Iceborne

Rozszerzenie do znakomitego Monster Hunter World na kolejnych materiałach z rozgrywką.

@ 14.07.2019, 13:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Zobaczcie gameplay z rozszerzenia Monster Hunter World: Iceborne

Na oficjalnym kanale PlayStation opublikowane zostały nowe materiały prezentujące rozgrywkę z Monster Hunter World: Iceborne.

Iceborne wprowadzi do rozgrywki alternatywny sposób szybkiego przemieszczania się pomiędzy lokacjami. Do szybszej podróży posłuży nam grzbiet stwora. Mimo że nie będziemy w stanie kontrolować naszego wierzchowca bezpośrednio to możemy nakazać mu, aby zawiozło nas do odpowiedniego znaczka na mapie lub też wybrać konkretny trop.

Omawiane rozszerzenie wprowadzi do gry zupełnie nową lokację, która nazywa się Hoarfrost Reach i jest to największy obszar w grze. Projektanci z firmy Capcom przyznali, że gracz będzie z czasem odkrywał nowe obszary regionu. Już w połowie naszych zmagań powinien być w pełni nadający się do eksploracji, zaś w końcówce będzie największym regionem w Monster Hunter: World dotychczas. Miejscówka została pokryta w całości śniegiem, wprowadzi do gry też nową zwierzynę.

Iceborne zadebiutuje 6 września 2019 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Na komputerach PC ma się pojawić w grudniu.


Sprawdź także:
Monster Hunter World

Monster Hunter World

Premiera: 09 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Monster Hunter World to kolejna odsłona japońskiej serii traktującej o polowaniu na gigantyczne bestie. Za projekt odpowiada Capcom, twórcy wielu znanych marek, w tym Dev...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?