Call of Duty: Modern Warfare - darmowe mapy po premierze i gameplay z trybu Gunfight

Dodatkowe plansze do trybu sieciowego.

@ 12.07.2019, 20:43
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Modern Warfare zapowiada się wyjątkowo dobrze, bowiem Activision pierwszy raz od dłuższego czasu obiecuje wdrożyć do serii nowy silnik, tworzony przez polski oddział firmy.

Jednocześnie Modern Warfare zrywa z dotychczasowym sposobem dystrybucji dodatków poprzez Season Pass - twórcy rezygnują z przepustki i chcą wzorem Battlefield V, publikować kolejne mapy za darmo. Activision obiecuje darmowe mapki dla posiadaczy pełnej wersji gry, które mają być regularnie dodawane do strzelanki po premierze. Na razie nie znamy szczegółów, ale zapewne dowiemy się coś więcej na ten temat bliżej premiery.

Wybrani streamerzy mieli już okazję ograć Call of Duty: Modern Warfare w jednym z nowych trybów zabawy sieciowej - Gunfight. To rywalizacja w której na przeciwko siebie staje po 2 graczy (łącznie 4), tocząca się na ciasnych, specjalnie do tego przystosowanych mapach. Jak to wygląda w akcji, możecie zobaczyć poniżej.

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że 1 sierpnia zostanie zaprezentowany szczegółowy gameplay z trybu sieciowego najnowszego Call of Duty. Premiera samej gry zaplanowana jest na 25 października.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?