The Surge 2 zachęca do siebie na kolejnych gameplayach

Obiecująco wygląda przede wszystkim system walki.

@ 12.07.2019, 15:58
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Zaplanowane na koniec września The Surge 2 nie jest może najgłośniejszym tegorocznym tytułem, ale po udanym pierwowzorze, wierni fani na pewno wyczekują kontynuacji.

Dziś mamy okazję rzucić okiem na kolejne fragmenty gameplayu, które nagrała redakcja portalu Gamersyde. Możemy przyjrzeć się dzięki temu m.in. systemowi tworzenia postaci, zobaczyć pierwsze 10 minut rozgrywki, czy spojrzeć na kilka misji - w tym na starcie z jednym z początkowych bossów. Oczywiście nie brakuje także prezentacji systemu walki czy lokacji.

O ile miejscówki raczej nie będą nie będą najmocniejszą stroną The Surge 2, tak starcia wyglądają bardzo konkretnie. Czuć "moc" uderzeń, nie brakuje ciekawych animacji i efektów specjalnych. Zapowiada się obiecująco.

Premiera The Surge 2 zaplanowana jest na 24 września, na PC, PS4 i XOne.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?