The Division 2 wkrótce otrzyma nową, bezpłatną zawartość

Nadciąga dodatek o nazwie "Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje".

@ 10.07.2019, 17:40
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Wydane w marcu The Division 2 okazało się być bardzo solidnym tytułem, który spodobał się graczom - szczególnie fanom pierwowzoru. Twórcy właśnie zaprezentowali dużą aktualizację dla gry.

Wyląduje ona na serwerach już 23 lipca, ale przez tydzień nową zawartość będą mogli ogrywać jedynie posiadacze przepustki Year 1. Po 7 dniach, bawić będą mogli się wszyscy posiadacze gry.

Aktualizacja o dość skomplikowanej nazwie Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje, doda m.in. dwie nowe misje, Ekspedycje czy świeże pukawki. Pełna lista nowości poniżej.


  • Dwie nowe misje główne

Camp White Oak: The Division przygotowuje dobrze zaplanowany atak na prezydencką posiadłość, żeby postawić prezydenta Ellisa przed obliczem sprawiedliwości.

Manning National Zoo: Emeline Shaw, przywódczyni wygnańców, uciekła po porażce poniesionej w Waszyngtonie i przebywa na terenie zoo, gdzie odzyskuje siły. Agenci The Division poszukują Shaw, żeby nie dopuścić do ponownego pojawienia się wygnańców.


  • Nowe przeżycia: Ekspedycje

Gracze udają się do Kenly College, gdzie utracono kontakt z konwojem wojskowym przewożącym niezbędne zasoby. Odebrawszy prawdopodobnie ostatni komunikat, organizują wyprawę ratunkową, której zadaniem jest odnalezienie ocalałych. Ekspedycje dzielą się na 3 osobne rozgałęzienia, które gracze mogą ukończyć. Każde rozgałęzienie ma własny klimat i motyw przewodni, będą one udostępniane co tydzień. Ukończenie wszystkich trzech zostanie nagrodzone dostępem do ekskluzywnej sali skarbów pełnej nagród.


  • Nowa broń i wyposażenie: Gracze mogą zdobyć:

Jedna egzotyczna broń: Diamondback

Jedno egzotyczne wyposażenie: BTSU Datagloves

Dwie bronie: Stoner LMG i Karabinek 7


  • Tajne Misje: 

​Agenci mogą podjąć się wykonania dwóch tajnych misji w Akwarium Waszyngtońskim i Placówce NSA B13 (wyłącznie dla posiadaczy Przepustki na Rok 1)


  • Nowy poziom trudności Odkrywanie dla najazdu „Operacja Czarna Godzina”

Nowy poziom trudności „Odkrywanie”, wraz z odpowiednią opcją dobierania graczy, umożliwi kolejnym użytkownikom poznanie ogromu The Division 2. W operacji Czarne Godziny egzotyczne łupy nadal są dostępne tylko na poziomie normalnym, ale agenci grający na poziomie odkrywania mogą spodziewać się wielu wspaniałych nagród i jednocześnie trenować przed grą na poziomie normalnym.


  • Zmiany w ulepszaniu

Teraz gracze będą mogli ulepszać swoje wyposażenie do 500 poziomu i wymieniać się schematami. Ponadto, ulepszoną broń można teraz rekalibrować.


  • Równoważenie broni i wzmocnienia umiejętności

W ramach aktualizacji dokonywanych w oparciu o uwagi społeczności zostaną wprowadzone balansowanie i wzmocnienia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?