Bohaterem Star Wars Jedi: Upadły Zakon mógł być obcy

Deweloperzy Star Wars Jedi: Upadły Zakon uznali jednak, że wolą nawiązać połączenie z grającym.

@ 09.07.2019, 11:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Bohaterem Star Wars Jedi: Upadły Zakon mógł być obcy

Głównym bohaterem Star Wars Jedi: Upadły Zakon jest mężczyzna, Cal Kestis. Deweloperzy postanowili wyjaśnić dlaczego nie zaoferowali nam kogoś innego, a w szczególności dlaczego nie zdecydowali się na protagonistkę, jak to ma miejsce w nowej filmowej trylogii.

Kwestię głównego bohatera gry poruszył jej dyrektor, Stig Asmussen. Powiedział on, że przez pewien czas ekipa rozważała wykorzystanie postaci z innej planety, ale finalnie postanowiono z tej koncepcji zrezygnować - chciano bowiem nawiązać połączenie pomiędzy graczem, a herosem.

"Dotarliśmy do tego miejsca ze względu na to, iż w tym momencie [protagonistka nowej filmowej trylogii] Ray była utożsamiana z Gwiezdnymi Wojnami, więc miało dla nas więcej sensu wykorzystanie męskiego bohatera", wyjaśnił Asmussen.

Więcej wypowiedzi dyrektora gry znajdziecie w poniższym wywiadzie, a jeśli chodzi o premierę Star Wars Jedi: Upadły Zakon, odbędzie się ona już 15 listopada bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Premiera: 15 listopada 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to kolejna gra akcji osadzona w jednym z najpopularniejszych uniwersów w historii nowożytnej popkultury. Za projekt odpowiada studio Respawn ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?