Nadchodzi Batman: Arkham Collection

Batman: Arkham Collection dostępne będzie tylko w Europie, ale przecież nam to nie przeszkadza, prawda?

@ 09.07.2019, 11:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nadchodzi Batman: Arkham Collection

W sieci pojawiły się wczoraj doniesienia na temat tego, że na rynku niebawem zadebiutuje Batman: Arkham Collection. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt rzeczywiście istnieje, a jego premierę zaplanowano na wrzesień bieżącego roku, wyłącznie na PS4 oraz Xboksie One.

Doniesienia na temat Batman: Arkham Collection spowodowane były pojawieniem się karty zestawu na łamach brytyjskiego sklepu Amazon. Wynika z niej, że w skład kolekcji wchodzi zestaw Return to Arkham oraz Batman: Arkham Knight.

Jako że Return to Arkham to zremasterowane wydania Arkham Asylum oraz Arkham City, a Batman: Arkham Knight to ostatni projekt z cyklu, ponownie zapomniano o Batman: Arkham Origins, będącym prequelem całej trylogii. Nie wiadomo niestety dlaczego nie wchodzi w skład kolekcji.

Więcej informacji na temat projektu, w tym szczegóły związane z dystrybucją w Polsce, jak tylko zostaną udostępnione. Póki co pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:49, 09.07.2019
Gdybym nie posiadał wszystkich części na steamie pewnie bym zakupił choć nieco mnie drażni brak Origins, wiem, że kto inny stworzył tą część, ale mimo wszystko wchodzi w skład serii i powinna znaleźć się w takim zestawie.