Control - poznaliśmy długość gry

Co istotne, Control będzie się dało przejść wielokrotnie i za każdym razem odkrywać coś nowego.

@ 09.07.2019, 10:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Control - poznaliśmy długość gry

Gry nastawione na singla muszą oferować odpowiednio długą rozrywkę, a jeśli to możliwe powinny także umożliwiać kilkakrotne przechodzenie wątku fabularnego. Właśnie dowiedzieliśmy się czego oczekiwać w przypadku najnowszego dzieła studia Remedy.

Deweloperzy ujawnili, że jednokrotne przejście Control wymagać będzie około 15 do 20 godzin naszego wolnego czasu. Jako że struktura poziomów wzorowana jest na grach metroidvania, możliwe będzie też ponowne trafianie do wirtualnego świata i odkrywanie kolejnych jego sekretów.

Kiedy jeden z twórców zapytany został o długość gry, odpowiedział, że "to skomplikowana, wielka gra", w którą da się grać "na wiele zróżnicowanych sposobów". Jednokrotne ukończenie całości to 15-20 godzin, przy czym mówimy tu jedynie o głównym wątku oraz "kilku misjach pobocznych". Na wszystkie sekrety trzeba będzie zarezerwować dużo więcej.

Premierę Control zaplanowano na dzień 27 sierpnia bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. We wcześniejszej wiadomości zawarliśmy całkiem długi gameplay z projektu, jeśli jeszcze się z nim nie mieliście okazji zapoznać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?