Cuphead: The Delicious Last Course - dodatek jednak w 2020 roku

The Delicious Last Course, dodatek do gry Cuphead, ukaże się dopiero w 2020 roku - poinformował o tym nowy, okolicznościowy zwiastun.

@ 02.07.2019, 19:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one

Cuphead: The Delicious Last Course - dodatek jednak w 2020 roku

Studio MDHR wydając Cuphead wysoko zawiesiło sobie poprzeczkę - zaprojektowanie i zaprogramowanie gry stylistycznie nawiązującej do kreskówek Walta Disneya z przedwojennych lat to nie była kaszka z mleczkiem, o czym niejednokrotnie mówili sami deweloperzy. Problemy produkcyjne udzielają się też dodatkowi, The Delicious Last Course, który zaliczy obsuwę - ukaże się dopiero w 2020 roku!

Informacja na temat przesunięcia premiery The Delicious Last Course, rozszerzenia do Cuphead ogłoszonego w zeszłym roku podczas konferencji firmy Microsoft na targach E3, została podana w okolicznościowym zwiastunie. W krótkim materiale możemy podejrzeć pierwsze urywki z rozgrywki - w tym bossów oraz samą bohaterkę, Ms. Chalice, która w DLC będzie grała pierwsze skrzypce.

Cuphead: The Delicious Last Course ukaże się w 2020 roku na komputerach osobistych i konsoli Xbox One. Na razie brak informacji na temat edycji poświęconej Nintendo Switch, choć Cuphead zadebiutowało na niej w połowie kwietnia tego roku.


Sprawdź także:
Cuphead

Cuphead

Premiera: 29 września 2017
PC, XBOX ONE, SWITCH, PS4

Cuphead to połączenie gry platformowej, zręcznościowej i bijatyki utrzymanej w starym stylu 2D. Produkcja inspirowana jest serialami animowanymi powstałymi w latach trzyd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?