eFootball PES 2020 - Konami nawiązało współpracę z Manchesterem United

Czerwone Diabły i Konami z długoterminową współpracą.

@ 02.07.2019, 18:28
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Klub piłkarski Manchester United poinformował o nawiązaniu współpracy z Konami, co oczywiście jest silnie powiązane z grą eFootball PES 2020. Fani Czerwonych Diabłów mogą liczyć m.in. na świetnie odwzorowany stadion Old Trafford, a także precyzyjnie zeskanowane twarze piłkarzy.

Choć Manchester United ubiegły sezon spisał na straty, zajmując dopiero 6. miejsce w tabeli Premier League, to angielski klub nadal pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych i dochodowych marek sportowych na świecie. Nie dziwi więc fakt, że przedstawiciele Konami postanowili nawiązać współpracę.

Klub i japońska firma ogłosiły kooperację podczas specjalnej konferencji, na której zjawili się trzej młodzi zawodnicy Czerwonych Diabłów - Scott McTominay, Diogo Dalot oraz Victor Lindelof. Wszyscy oni uwielbiają grać na konsoli i choć nie deklarują swojej miłości do Pro Evolution Soccer, to twierdzą, że ograli już tytuł i wygląda on bardzo dobrze.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 trafi do sprzedaży 10 września. Pod koniec miesiąca, 30 lipca, zagramy z kolei w wersję demonstracyjną gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?