The Surge 2 - Deck 13 przedstawia najnowszy gameplay

Developerzy The Surge 13 zdecydowali się udostępnić najnowszy gameplay ze swojej gry science - fiction.

@ 01.07.2019, 20:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, ps4

The Surge 2 - Deck 13 przedstawia najnowszy gameplay

Już pierwsze The Surge było całkiem niezłą propozycją science - fiction dla fanów gatunku soulslike. Gracze znudzeni średniowiecznymi podróżami będą mogli powrócić do krwistej przyszłości już wkrótce, w przypadku The Surge 2. A jak ten tytuł wygląda w akcji?

Bardzo dobrze, co można zaobserwować w najnowszym materiale wideo udostępnionym przez twórców gry z Deck 13. Tytuł w ruchu prezentuje się pozytywnie, widać że wykonano znaczący postęp w przygotowaniu grafiki, a i lokacji, które nieco męczyły monotonnością w jedynce teraz zostały rozbudowane.

Rozgrywka pozostaje bez większych zmian. To wciąż gra o wysokim poziomie trudności, w której liczy się rozpracowanie strategii każdego przeciwnika oraz odpowiednie przygotowanie rynsztunku. Przeciwnicy również się zmienili, chociaż z uwagi na fakt science - fiction nadal będą utrzymani w klimacie robotów czy innych zmutowanych maszyn.

Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 24 września 2019.


Sprawdź także:
The Surge 2

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:21, 02.07.2019
Ależ to pięknie graficznie wygląda. Ale rozumiem, że to takie Dark Soulsy S/F? No szkoda, bo może i to byłaby ciekawa propozycja ale nie lubię wyzwań.
0 kudosMicMus123456789   @   14:41, 02.07.2019
Wygląda to miodnie i wreszcie doczekałem się lokacji inna niż ta leśna Dumny